Voláme všetkých superhrdinov!

Drahí naši superhrdinovia, supermamy, superučiteľky, supertatovia a superbabky, povolávame vás do Košíc. Netreba však zachraňovať svet. Práve naopak. Voláme vás, aby ste si prišli dať vymasírovať vaše stuhnuté superhrdinské lýtka a paže, aby ste prišli zrelaxovať. Príďte.

V spolupráci s množstvom skvelých ľudí sme pre vás pripravili Konferenciu (ne)obyčajných rodičov. Voľná hra a knihy sú to, čo naše deti potrebujú pre svoj vývin najviac. Pripravili sme preto pre vás deň, v ktorom sa nebude iba teoretizovať, ale kde budete môcť počuť fantastických ľudí a necítiť sa pritom nanič. Práve naopak, naberiete horu inšpirácie.

V úvode celej konferencie zaznie päť prednášok, a po nich sa rozdrobíte v malých skupinkách do dvoch vĺn desiatich veľmi interaktívnych workshopov. Semináre si vyberiete vopred tak, aby sa vám naozaj dobre hodili. No a na nich vašou úlohou nebude schovávať sa v dave, ale cvičiť a robiť chyby, pýtať sa a nemať odpovede, nechať do seba nalievať nalievať NALIEVAŤ pozornosť a pochopenie iných. Veď všetci sme tu rodičia.

Súčasťou tejto konferencie je aj výstava dobrých detských kníh (ktoré si budete môcť kúpiť). Dokonca vám aj navaríme, a nemusíte po sebe ani umývať!

POZOR POZOR: tento deň je len pre vás. Je síce o rodičovstve, avšak deti (okrem dojčiatok, samozrejme) tam nenájdu nič zaujímavé. Pre nich a ich doprovod bude pripravená Lego výstava, tvorivé dielne a kadečo iné. Chceme, aby ste mohli na chvíľu naozaj vypnúť a venovať sa sebe.

Konferenciu (ne)obyčajných rodičov pre vás pripravil celý tím superhrdinov:

Čakáme vás, prídite! (A kliknite si.)

 

Jeden komentár ku “Voláme všetkých superhrdinov!

 1. Dobry den,

  velmi rada by som sa zucastnila na Vasej konferencii, som rodena kosicanka :) ale momentalne zijem s rodinou mimo SR. V termine, v kt. sa kona konferencia planujeme cestu domov do Kosic, len to este nemozme potvrdit na 100percent.
  Mohla by som si zarezervovat miesto, resp. vstupenku v cene 37Eur, kedze su tam este volne miesta a vyplatit na mieste v den konferencie, ale to nie je mozne? :)

  Dakujem za odpoved!

  S pozdravom

  Lucia Sotakova :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *