Dva nové semináre s Dr. Evou Reichelovou

Po dlhšom čase sme pre vás pripravili dva nové interaktívne semináre s doktorkou Evou Reichelovou, s ktorou ste mali možnosť stretnúť sa na Konferencii pre (ne)obyčajných rodičov a takisto na našich ďalších diskusiách o rodičovaní. Dobre počúvame témy, ktoré by ste si priali prebrať s odborníkmi. A tak na jeseň sme Evu Reichelovú rezervovali rovno dvakrát. O čom budeme hovoriť tentokrát?

1. Ako pomôcť dieťaťu so zmenou (12. október 2019)

Prvý seminár, októbrový, je určený tým z vás, ktorí chcú trochu viac vedieť o tom, ako pomôcť dieťaťu prejsť náročným obdobím zmeny – či už je to začiatok škôlkovania, školovania, či ide o zmenu školy, zmenu v rodine… veď vy viete najlepšie. Budeme teda hovoriť o tom čo deťom pomáha adaptovať sa a ktoré dobre mienené rady známych vlastne vôbec nie.

2. Rodičovské ciele do nového roka (14. december 2019)

Počas tohto predvianočného seminára budeme hovoriť o tom, aké sú naše predstavy o výchove detí a aké ciele si zvykneme klásť. Samozrejme budeme hovoriť o tom, do akej miery sú naše predstavy naplniteľné, do akej miery ich formuje naše vlastné detstvo a ako sa v tom celom nejako rozumne zorientovať (a zároveň vlastné deti nezlomiť).

Viac informácií o programe ako aj lístky na seminár s Evou Reichelovou nájdete na stránke našej Konferencie (ne)obyčajných rodičov. Tuto klikajte!

Obe stretnutia budú znovu prebiehať tak, aby ste dostali čo najviac príležitostí pýtať sa. Okrem priamych otázok budeme znovu používať aplikáciu Slido.com s hashtagom #superhrdinovia. Kapacita oboch je obmedzená na 60 účastníkov.

Sobotná prednáška PhDr. Evy Reichelovej o hneve rodiča.

Tešíme sa na vás!

Viac informácií o programe ako aj lístky na seminár s Evou Reichelovou nájdete na stránke našej Konferencie (ne)obyčajných rodičov. Tuto klikajte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *