O lepidle pre vzťahy s deťmi a o tom kto je Čítajme si spolu

Jedna neuveriteľná vec sa prihodila v novembri na Čítajme si spolu. Má to čosi s VÚB Biznis Akadémiou a s veľkými plánmi, ktoré vďaka tomuto odrazu začali lietať vyššie než doteraz. Ale potom mi zazvonil telefón, veľmi milý hlas povedal, Haló, tu je Eduworld…a potom už len bolo treba nájsť čas kedy si dve pracujúce mamy môžu zavolať. (Nápoveda: najskôr po deviatej večer.)

VIKTÓRIA MARCINOVÁ je mama 2 detí (Benjamín 6 rokov a Zoja 4 roky), ktorej učarovali knihy a začala sa venovať popularizácii čítania deťom od ich najútlejšieho veku. Založila blog Čítajme si spolu pre rodičov, ktorí hľadajú inšpirácie na čítanie kníh deťom. Len pred pár dňami získala za tento svoj projekt prvé miesto aj v súťaži ženských biznis projektov VÚB Biznis akadémie. Na prednáškach vysvetľuje rodičom, že čítanie s deťmi nie je len o čítaní príbehov. Znamená vo výchove a vzdelávaní omnoho viac. Ak ste dodnes čítanie deťom nepovažovali za dôležité, rozhovor s Viki vás presvedčí, že knihy budú mať na vašich policiach popredné miesta.

No a pre celý rozhovor so mnou (ešte stále to spracúvam) o čítaní, lepidle a knihách si môžete prečítať na portáli Eduworld (kliknite si). Ďakujem vám za vašu podporu, superrodičovia!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *