Májová súťaž s Medulienkou (súťaž uzavretá)

Na záver mája sme si pre vás pripravili krásnu súťaž, opäť raz s darčekmi ručne robenými.

Medulienka je mamina, pre ktorú tvorba na sashe je predovšetkým hobby. Jej veľkou záľubou je patchwork, a práve preto sa venuje všelijakým krásam v tvare štvorca.

Veru tak, jej látkové pexesá a látkové písmenkové pexesá sú na zjedenie – a následne na vypranie a opätovné použitie. Do súťaže nám venovala práve jedno takéto zvieratkové pexeso, avšak keď prelúskate jej sashe stánok, nájdete v ňom naozaj rozmanité väčšie aj menšie sady. Okrem toho, že sa na ne dobre pozerá, Medulienka to vymyslela tak, že každé pexeso sa po ukončení hry ľahko zabalí do bavlneného pásika na suchý zips. Ha, len rodičia vedia, čo rodičia potrebujú!

Okrem pexesa do súťaže venovala aj ručne robenú látkovú knižočku s psíkmi, a ako sa vyjadrila, prestáva ich už vyrábať, takže pôjde o vzácny posledný kus. Knižočka je tiež celá z bavlny, vyplnená a spevnená vatelínom, a samozrejme, nechýba ani záložka v tvare kostičky. Pokojne ochkajte a achkajte, je to nádhera.

Májová súťaž s Medulienkou

 

Májová súťaž s Medulienkou

A ku knižke môžete ešte potomkovi dokúpiť látkové prestieranie s rovnakými motívmi.

Oba darčeky sú vyrobené z bavlny, vyplnené vatelínom, a teda vyprateľné. Mohlo by sa zdať, že najlepšie by sa hodili deťom pod jeden rok, ktoré ešte svet spoznávajú cez pusu. Určite je to tak, a špeciálne psíkoknižka je výborný začiatok detskej knižnice.

Avšak musíme jedným dychom dodať, že keď knižočku vybalila naša dva a pol ročná dcéra, takmer mi ju odmietla odovzdať. To isté platilo pri pexese u nášho takmer päťročného juniora. Takže vás pozývame do súťaže či máte doma dieťatko plaziace sa alebo skákajúce. 

Majová súťaž s Medulienkou na citajmesispolu.sk

Súťaž budeme opäť robiť cez jednoduchú aplikáciu Rafflecopter, ktorá na konci vyžrebuje jedného z vás. Prihlásiť sa stačí vašou emailovou adresou alebo cez FB konto. Do sashe.sk sa viete prihlásiť ľahko prostredníctvom vášho FB konta. Zúčastniť sa môžete viacerými spôsobmi, a nazbierať tak postupne viac “prihlášok” do súťaže. Niektoré spôsoby majú vyššiu hodnotu než iné, niektoré z nich sa dajú aj opakovať, takže nimi môžete zarobiť bodíky každý deň do ukončenia súťaže (tweetujte každý deň alebo sa vráťte znova do diskusie a znovu nechajte komentár).

Súťaž končí o polnoci z nedele na pondelok. Veľa šťastia!

UPDATE: víťazom je Daniela, ktorá to stihla len tak-tak pred polnocou. Blahoželáme! (Ozveme sa na mail, aby sme sa dostali k poštovej adrese.)

Ostatným ďakujeme za účasť! Čítajte si aj naďalej, buďte tvoriví a vracajte sa k nám na web. Ešte raz, vďaka!

a Rafflecopter giveaway

35 komentárov ku “Májová súťaž s Medulienkou (súťaž uzavretá)

  1. Ty si ten najlepší admin! Ďakujem za opravenie komentovacieho formulára. A ostatným – nemajte strach, toto nie je súťažný koment. To len náš IT support sa hlási.

 1. Najviac ma na rodičovstve prekvapilo, že je to teda dosť divoká a intenzívna jazda. predstavovala som si to oVEĽA idilickejšie. Vlastne celkom inak. Napriek tomu, že vo zväzku rodič-dieťa žijem od narodenia. A aj to ma dosť prekvapuje.

 2. Opäť skvelá súťaž. Tá knižočka je nádherná. Trochu mi pripomína tie látkové knižky, kde sa s každou stranou môžu deti nejako hrať, lepiť oblečenie pomocou suchého zipsu a podobne. Musím sa naučiť šiť a niečo také vymyslieť, alebo možno poprosím švagrinku, tá už šiť vie :-).

 3. Mňa najviac prekvapuje, ako rýchlo to ubieha. Ešte teraz som v pôrodnici do telefónu manželovi plakala, že nám drobca domov nedajú, lebo sa o ňho neviem starať a zrazu má vyše roka a behá a aj niečo hovorí a číta a aj nahlas a ja ani neviem, kedy sa to stalo.

 4. Pexeso aj vsetky ostatne vecicky su krasne. Je nadherne, ako materstvo dovoli najst v sebe takuto kreativitu.

  1. A aj to je prekvapujúce, že? Okrem všetkých temných svetov, o ktorých sme netušili je tam aj krása, o ktorej sme netušili.

   1. Temne svety…no ved len tie mne pri tej pomocnej otazke behali po rozume, tak si vravim, ze radsej ani nekomentujem…este dobre ze tu mame rh pozitivnych ;-)

 5. Och, ja zisťujem, že ten twitter vôbec nepoznám… Ale na sashe.sk som. A Medulienku zo sashe.sk poznám, už som očumovala pexeso pre staršieho Šimonka a slintala pri obrazovke… Super stránka, super nápad a snáď i časom poviem, že super twitter (zatiaľ som tam ovečka zblúdilá :).
  A na rodičovstve prekvapujem sama seba…Ani som nevedela, že dokážem toľko vecí naraz. Nosiť a dojčiť Jakubka, popritom variť polievku a čítať knižku so starším Šimonkom. Neuveríte, ale fakt sa to dá v tej istej sekunde :D

 6. konečne som mala čas pobrowsiť viac od medukienky na sashe, fakt krásne veci. ja neviem pekne ani gombík prišiť, ehm.

 7. Super súťaž a krásne výtvory :-) A čo ma prekvapilo? Asi to, že mi tých osem hodín neprerušeného spánku už vlastne ani nechýba :-D (hoci je to možno iba o tom, že si to už neviem ani vybaviť :-D)

 8. Na rodičovstve ma stále prekvapuje aké je náročné (a zároveň krásne:-)) Chronický nedostatok spánku, skoro žiadny voľný čas pre seba, veľa prispôsobovania sa a aj tak by som to nemenila za nič na svete :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *