Júnová súťaz s dvomi blškami (súťaž uzavretá)

Máme pre vás novú súťaž!

My z Čítajme si spolu máme veľmi radi malých a tvorivých slovenských predajcov. Máme radi, keď niekto kto má dobrý nápad a šikovné ruky začne písať nový príbeh. Práve preto ste doteraz videli v našich súťažiach nádherné a odvážne nápady, ktoré sa snažia rásť a zarodiť tuto, v tomto našom malom slovenskom Hobitove – a sme veľmi vďační za to, akú podporu ste im vy dali.

Dnes pre vás máme podobne unikátny darček. Michaela, hen od Dvoch blšiek, zahliadne aj veci, ktoré smrteľník nezahliadne. A potom ich pre vás zhmotní v brošni, magnetke alebo vo fotografii. Videli ste, prosím pekne, Flopsy a Mopsy? Alebo Zimnú krajinku? Alebo Babie leto?

Okrem toho má dvojblškovo zmysel pre vtip! Záložky, do ktorých sme sa tuto v našom storočnom kresle zaľúbili a ktoré nám Michaela ochotne venovala do súťaže, sú na zjedenie – budú vytŕčať z vašej momentálne najobľúbenejšej knižočky, a budú sa na vás smiať a mávať vo chvíli, keď na dramatizované čítanie Čarodejníka z krajiny Oz pred ôsmou večer nebudete mať ani štipku energie. Alebo sú to tie nožičky z Grincha?

A možno sú zo Snehulienky.

Alebo z Klingáčika.

Nech sa páči, otvárame diskusiu. Z ktorého príbehu si Michaela zapožičala úvodné nožičky?

Kým o tom budete doma dumať a s dieťaťom diskutovať (kto z vás pozná viac rozprávok?), prihlasujte sa do súťaže. Máme pre vás záložky dve, a tak dvaja z vás budú potešení.

Súťaž budeme znovu robiť cez aplikáciu Rafflecopter, a tá na konci vyžrebuje dvoch z vás. Prihlásiť sa stačí emailovou adresou alebo cez FB konto. Do sashe.sk sa viete prihlásiť ľahko prostredníctvom vášho FB konta. Zúčastniť sa môžete viacerými spôsobmi, a nazbierať tak postupne viac “prihlášok” do súťaže. Niektoré spôsoby majú vyššiu hodnotu než iné, niektoré z nich sa dajú aj opakovať, takže nimi môžete zarobiť bodíky každý deň do ukončenia súťaže (tweetujte každý deň alebo sa vráťte znova do diskusie a znovu nechajte komentár).

Súťaž končí o polnoci z utorka na stredu. Veľa šťastia!

UPDATE: Random.org vyžreboval Mirku a Mirku. Blahoželáme vám obom! (Ozveme sa na mail, aby sme sa dostali k poštovým adresám.) 

Ostatným ďakujeme za účasť! Čítajte si aj naďalej, buďte tvoriví a vracajte sa k nám na web. Ešte raz, vďaka!

a Rafflecopter giveaway

 

25 komentárov ku “Júnová súťaz s dvomi blškami (súťaž uzavretá)

  1. ešte som to nekonzultovala s mladežou ,ale mohlo by to byť z Príbehu Santa Clausa (u nás pomerne obľúbená vec) …inak ja som si pridavala 2 blšky aj založku medzi obĺubene asi pred 100 rokmi- hovorim to pre pripad, ze nas blsky budu hladat v zozname…

  2. este mi napadlo, že ked som prvýkrát videla tieto nôžky, pripadalo mi to ako keď škriatok – technický typ opravuje auto…

  3. Podla mna su to nozicky elfa..Farby su vianocne a elfovia maju zakrutene spicky topanociek,takze ja tipujem elfa zo santovej dielne ;-)

  4. Ja som taká unavená, že mi nič normálne nenapadá, ale záložka je strašne pekná, a chcela by som jednu vyhrať.

  5. Dnes sme s Kubcom stavali minidomceky z piesku…trpaslikom…ved viete ktorym..maju spicate usi a zeleny kabat…pridal sa k nam chlapec vo veku mojho syna a staval s nami, ani nedychal…a tak ma napadlo, ze to budu nejake tie elfie trpaslicie backurky :-)

  6. Ehm kedze u nas sa este neda konzultovat, resp. bolo by to bez spatnej vazby tak ja mamka som si vybavila rozpravku Grinch a zaroven sa priznavam, ze ju zatial poznam iba vo filmovej podobe ;) ale zalozka krasna!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *