Finálová žrebovačka Vianočného punču 2015

Takže milí naši, je to tu. Máme kompletný zoznam všetkých vašich emailových adries zo všetkých troch súťaží. Ak ste súťažili v každej, vaša adresa tam bude trikrát. Ak ste v tom treťom kole súťažili s obomi deťmi, bude tam ešte k tomu aj tá.

Končíme týmto náš Vianočný punč a treba povedať, že už aj načase – ja sama som posledné noci spávala zhruba tri hodiny, som vyčerpaná a ešte stále nemám našu rodinnú vianočku. Je čas!

Finálové ďakovačky (prosím, nepreskočte túto časť)

Ďakujem ďakujem ďakujem všetkým našim darcom, priateľom, sponzorom a cheerleadrom. Vaša podpora nás vlastne až zmiatla. Miera vašej ochoty bola niečo s čím sme vlastne až tak veľmi nerátali, ale len vďaka vám sme mali toľko balíčkov, toľko žrebovaní, jedno finálne a vlastne k nemu ešte jedno naviac. Vďaka!

Ďakujem všetkým superrodičom tohto sveta, pre ktorých ich potomok nie je nejaký projekt ale zmysluplná, logická (a namojdušu veľmi ťažká) súčasť ich normálneho života. A tak vám ďakujem, že ste sa nechali prehovoriť na tieto tri kolá, písali ste, kreslili, fotili a potom ešte aj bojovali s technikou a internetmi. Ste jedineční!

No a nakoniec: ďakujem prevelice vám dvom, Alžbeta a Lucie. Akože. Fakt vďaka. Lebo bez vás by som si ja mohla svoje nápady pískať. Ste úžasné, nesmierne trpezlivé. Ďakujem, a sľubujem, že vás otravovať viac nebudem. Alebo minimálne, čojaviem, do marca?

A teraz finálová žrebovačka

Takto to prebiehalo, dívajte.

Takže ešte raz: veľkú cenu Vianočného punču vyhráva ZuzankaT@……….cz.

Balík od Skinhome a Edit Sliackej vyhráva veronika.zubekova@……..com. Grrrratulkaaa!

A teraz finálový balík

Naťahovali sme vás a lákali. Tu je celá pravda.

1. Diár pre mamy 2016 

Neobyčajný Diár 2016 od Patagonie Design. Venovalo vám ho Mámami.cz, a pridalo k nemu prekrásnu ručne robenú pohľadnico/kartu. Och, komunikácia s nimi bola jedna z najpríjemnejších častí celého punču. Na konci každého mailu od Markéty som mala pocit, že nie je vec na tomto svete, ktorá by sa nedala spraviť.

Viete čím je tento diár na našom trhu úplne výnimočný? V anglicky hovoriacom svete je ich už viac, ale u nás je prvý, ktorý vám pomáha rodinu a prácu organizovať pomocou horizontálnych stĺpčekov. Aha:

diar1

Čo to znamená pre praktický život supermamky? Že si každý stĺpček pomenujete menom svojho dieťaťa: Lenka, Peťo, Zoja, a do nich vpisujete všetko, čo sa ten týždeň deje. Ak máte ešte malé deti, ktoré nemajú nejaký intenzívny spoločenský život, môžete si jednotlivé stĺpčeky premenovať podľa svojej potreby. Ja som predminulý rok žila v stĺpčekoch: Tréning, Jedlo, Blog, Deti. Tréning a Jedlo boli vlastne len jeden stĺpček, ktorý som si washi páskou predelila vždy na dva, nakoniec, nepotrebujú toľko miesta.

Ľavá strana diára je celá venovaná vám a vašim povinnostiam.

diar5

Súčasťou diára je ešte aj zatiaľ pomerne neobvyklá vecička, ktorou je vrecko na uloženie dôležitých papierov.

diar3

Samozrejmosťou sú stránky, kde si viete zaznamenávať rodinné výdaje do rozličných kategórií alebo stránky venované mesačnému plánovaniu. Bonusom sú inšpiratívne citáty na každej dvojstrane, kvalitný papier s dostatkom miesta na písanie a veľmi pekná grafická úprava. Bude sa vám páčiť!

2. Sen o žltom kuriatku 

Túto snovú nádheru vám ušila Andrea, ktorú nájdete na Sashe pod prezývkou Ajk. Celý jej obchodík je plný drobností, maličkostí a hračiek, jedna chutnejšia než druhá. Keď budete nabudúce hľadať narodeninový darček a budete chcieť zároveň podporiť domácu tvorbu, Ajk bude výborná voľba. Na moje emaily reagovala prakticky do desiatich minút a vôbec nič pre ňu nebolo prekážkou. Kuriatko, ktoré k nám domov pricestovalo do vášho balíčka je kvalitne a precízne ušité, a som si istá, že vás poteší. Ďakujeme za kuriatko!

Sen o zltom kuriatku

3. Pišlíci a ich autíčko

Mamu Barboru, majiteľku Slivníkova a zároveň novučkú predajkyňu z Košíc sa naozaj oplatí sledovať. Má talent na objavovanie neobvyklých a tvorivých hračiek-čačiek-mačiek z českej a slovenskej domácej tvorby. Poznáte Pišlické příběhy? Ak nie, mali by ste. Barbora nám do súťaže venovala pišlícke autíčko – nesmierne vzácna ručná práca z jedného kusu jaseňového dreva bez lepenia. Vydrží aj pomerne intenzívne používanie všetkými malými rukami. Autíčko patrí do celej pišlickej série a je to skutočne krása.

Pislici od Slivnikova

4. Premilé Mile

Keď chcete napísať email do Mile.sk, už úvodný pozdrav vás rozohreje: „Milé Mile.“ A presne takéto obe dievčatá/autorky/majiteľky Mi+Le sú. Teda, okrem toho, že všetko čo vypustia z rúk prežije kolenačky, strihačky, kakačky a vrieskačky. A výherca od nich dostal túto prekrásnu darčekovú poukážku v hodnote tridsiatich eur. Celý grafický dizajn produktov aj stránky je krásne zladený, a taká je aj poukážka, ktorá vám pricestuje domov v neobyčajnej papierovej obálke. Tešíte sa? A na čo ju použijete? Na tučniaky alebo na koníka Budíčka?

darcekova_poukazka_predna_strana_30-page-001 (1)

5. Audiotéka

Súťaž s Audiotékou sme už na blogu mali v lete. S ňou sa spája aj séria troch článkoch o zázraku menom audiokniha. Šéfka marketingu Veronika je nesmierne aktívna osôbka, ktorej záleží na tom, aby čo najviac ľudí poznalo pôžitok aký audioknihy môžu priniesť. Budete cestovať za rodinou na Oravu či Beskydy? Budete tráviť dlhé snežné večery za domácim tvorivým stolom? Tak si vyberajte: je na vás, či si aktivujete účet na Audioteka.cz alebo Audioteka.sk. A potom, keď tak urobíte, otvorí sa vám celá knižnica v kategórii Rozprávky/Pohádky. Pred vami bude výber z 631 kníh (631!), a bude len na vás, pre ktorý (jeden) titul sa rozhodnete.

audiotekafinal

 

6. Rok v mestečku

A táto šiesta a posledná cena pravdepodobne privodí mierne srdcochvenie vo väčšine knihomoľských rodín. Katarína z Chooze Shop Bratislava trafila klinec po hlavičke ako sa len na Vianoce klinec trafiť dá. Treba ešte vôbec niekomu predstavovať sériu prechádzok ročnými obdobiami? Veľkoformátové leporelá bez slov a predsa s milión príbehmi od Susanne Berner sú známe rovnako dobre ako Perníková chalúpka. Známe mestečko vás teda bude sprevádzať celým vašim rokom 2016 – a verím, že keď budete v Bratislave, zájdete do Chooze Shopu pozdraviť ich. Ona aj Ondrej sú nesmierne milí a pozitívni ľudkovia, a o takých je dobré vedieť.

Fotky sú z láskavého mamka blogu na-kopecku.blogspot.sk. Odporúčam!
Fotky sú z láskavého mamka blogu na-kopecku.blogspot.sk. Odporúčam!
Plus jeden!

A stalo sa, že naša zbožňovaná Edit Sliacka nám dopriala vďaka svojej spolupráci so SkinHome.cz ešte jeden nečakaný darček, a tento teda pocestuje ešte jednej vyžrebovanej mamke. (Poznámka: ak by mal Random.org vyžrebovať dvakrát za sebou to isté číslo na prvý i druhý balíček, žrebovačku zopakujeme.) Skinhome je super! Majú vtipné, srandovné aj štýlové tapety a samolepky, a sľubujú veľa muziky za nie veľa peňazí. Týmto im ďakujeme ešte raz za prekvapko, keď už Vianočný punč bol v plnom prúde. A vo vašom balíčku od nich bude niektoré z čiperných zvieratiek.

ciperna-zviratka

Čo dodať?

Žrebovať budeme zajtra v noci potom, čo zaspali deti (tj. po desiatej). Meno zverejním v tomto článku a tiež na FB a IG.

Držím vám palce. Zaslúžili by ste si všetci, ale toto zatiaľ nie je v našich silách. Ešte raz ďakujem (aj v mene Alžbety a Lucie) za vašu podporu a verím, že sa v týchto internetoch naďalej budeme stretávať.
Do najbližšieho Vianočného punču, superrodičovia!

Finalová žrebovačka Vianočného punču

4 komentáre ku “Finálová žrebovačka Vianočného punču 2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *