Pozývame vás do parku…

…presnejšie Litparku. Alebo vlastne Kulturparku.

Pozývame vás jednoducho do Košíc, a to presnejšie túto sobotu (17. októbra treskutej jesene 2015). 

Knižnica pre deti a mládež Košice totiž znova organizuje vynikajúci celorodinný festival čítania – a Čítajme si spolu je súčasťou programu!

Festival sa oficiálne začína v piatok, a to tak, že napríklad Oľga Feldeková, Zuzana Štelbaská alebo Petra Braunová (a ešte viac) sa rozídu do niekoľkých základných škôl na maratónske čítanie.

V sobotu festival pokračuje v priestoroch Kulturparku namojveru košatým programom pre všetkých: tvorivé dielne pre deti, ilustrátorská dielňa s Martinom Kellenbergerom, čítane pána Mrkvičku (Tibora Hujdiča) a podvečerné čítanie Ľuby Blaškovičovej (bude sa diať Tuláčik a Klára), interaktívne hudobné predstavenie, divadlo Babadlo a tiež rýmovačky pre najmenších, všeličo všeličo iné … a teda k tomu ešte aj náš workshop špeciálne pre rodičov pod názvom Ako si viac užívať svoje deti (pomocou kníh). 

Ja osobne som za Čítajme si spolu naozaj veľmi rada (som, slušne povedané, úplne vyšašená), že sme dostali miesto v takejto dobrej a povzbudivej akcii. Tak príďte, aby sme potešili a povzbudili aj vás.

Celý program nájdete tuto na stránke Knižnice pre deti a mládež alebo na plagáte.

Tešíme sa na vás!

Číta celá rodina 2015 sobota

Jeden komentár ku “Pozývame vás do parku…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *